SkinForm Prevent

Preventívne terapie.

Ak pre seba niečo dobré urobíte, viacnásobne sa Vám to v dobrom vráti! 

V SkinForm kladieme silný dôraz aj na prevenciu, ktorá je často krát oveľa dôležitejšia ako ju vnímame. Väčšina z nás začína riešiť problémy až keď nastanú, čo často krát spôsobuje zbytočné komplikácie. Vyriešenie problému nestačí niekedy na to, aby sa daný problém neopakoval a tak v dôsledku prvotného pôsobenia príčiny sa problém zopakuje. Preto je dôležitá prevencia, či už sa týka umývania zubov, pravidelných hygienických návykov, alebo aj terapií, ktoré predchádzajú zdravotným problémom. 

Vonkajšie faktory ktoré na nás v posledných rokoch pôsobia ako sú napríklad elektrosmog, znečistený vzduch, znížená kvalita jedla, chémia v potravinách a prehnaná sterilita vplývajú v značnej miere na vznik alergií a stresu. Rovnako tak aj nástup civilizačných ochorení ako sú infarkt, rakovina a ďalšie, u dnešných tridsiatnikov nie sú výnimka.

Liečivé postupy a použitie prístrojov v SkinForm ma vysokú prevenčnú účinnosť, preto sme radi že aj v tejto oblasti Vám vieme poskytnúť to čo je pre Vás najlepšie. Máme pre Vás tiež pripravené balíčky na odbúranie stresu, prečistenie a detoxikáciu organizmu, udržiavanie pleti, vylepšovanie postavy a pohladenia duše.