SkinForm Medical

Problémy liečime zvnútra.

Odrazom nášho vnútra je naša pleť, naša postava, spôsob akým sa prejavujeme navonok a v neposlednej miere aj naše zdravie. Určite sa stretávate s kožnými, tráviacimi, obehovými problémami krátkodobého, alebo trvalého charakteru. Vplyvom týchto problémov vznikajú vyrážky na tvári, akné, ekzémy, pocit ťažkých nôh, pomalý metabolizmus a únava. Tieto faktory spôsobujú životný diskomfort a následne vplývajú aj na zhoršenie nášho zdravotného stavu a sebadôvery. 

U nás v SkinForm na základe vyhodnotenia vstupných pohovorov a škály testovacích postupov identifikujeme a vyhodnotíme Vaše problémy. Na základe výsledkov Vám odporučíme terapiu v našom salóne, v prípade komplikovanejších stavov odporučíme návštevu odborného lekára. 

Naše profesionálne prístroje liečia problémy zvnútra čo ma za následok, že Vaše telo sa dostane do harmonického stavu a následne to pozitívne ovplyvní aj Váš zdravotný stav. Niektoré z týchto prístrojov používame aj v rámci ošetrení Skin in Form, SkinForming a SkinForm Prevent, nakoľko sme presvedčení o ich pozitívnych účinkoch na zdravie. Či už sa jedná o liečenie existujúceho problému, alebo preventívne pôsobenie.

Naša ponuka :