Skin Forming

Formovanie pokožky a postavy

Do tejto skupiny našich služieb patria zásadnejšie riešenia problémov ako je napr. trvalá epilácia, permanentný make-up, odbúravanie tuku, práca s lymfatickým systémom, odstraňovanie žiliek, pigmentových škvŕn a iné.

Nášmu sebavedomiu prospeje ak budeme vyzerať krajšie, mladšie,  ak sa budeme cítiť vitálnejšie a budeme mať pocit že starneme pomalšie. K napĺňaniu týchto trendov napomáha nami preferovaná neinvazívna dermatológia.

Náš rýchly životný štýl a prostredie okolo nás nám spôsobujú pocity únavy, vyčerpania a celkovej slabosti. Chceli by sme Vám pomôcť pomocou našich procedúr a prístrojov aby ste sa cítili pocitovo lepšie, aby sa stavy vyčerpania začali pomaly strácať a vy naspäť nadobudnete svoju životnú energiu. 

Ak Vás niečo zaujíma, vstupný pohovor na ktorý sa môžete u nás objednať Vám dá priestor, aby ste sa dozvedeli všetko o našich procedúrach. Ich časovú náročnosť, popis, kontraindikácie a prípadné ďalšie otázky. Nič nemusíte študovať a zisťovať hľadaním na internete radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. 

Naša ponuka :