Forming Mind

Duševná rovnováha.

Veľmi často máme pocity že sa nám nedarí, nie sme spokojní so svojou súčasnou situáciou, sme unavení, máme málo pozornosti a niekde v našom vnútri vieme, že by sme mali prerušiť tento začarovaný kruh. 

Nepristupujeme k problémom ako terapeuti, psychológovia, alebo psychiatri. Naša ďalšia ponuka ktorú sme pre Vás pripravili je zameraná na Vaše pocity rovnováhy a spokojnosti. 

Úsmev na tvári, príjemná komunikácia, slová ako ĎAKUJEM, PROSÍM sú začiatkom našich stretnutí, po ktorých by ste sa mali začať cítiť lepšie.

Možno si poviete, "ešte to nie je až také zlé", "zvládam to ešte". Trvá to ale už dlho, opakujúce sa problémy prichádzajú z nášho okolia, z našich povinností, z nášho postavenia doma, alebo v práci, od ľudí ktorí sú okolo nás. Príčinou našich problémov sú veľmi často ľudia na ktorých nám veľmi záleží a o to väčší dôvod máme na to, aby sme to začali riešiť. Z dlhodobého pohľadu sú to veci ktoré sa nám mnohonásobne vrátia v pocitoch vzájomného porozumenia a šťastia ktoré z nás bude vyžarovať.

Budete prekvapení ako Vaša vnútorná vyrovnanosť pritiahne ľudí s podobným vnútorným nastavením a Vaše okolie začne byť na Vás láskavejšie.  Vaše deti a partneri na Vás zbožňujú ak ste prívetiví a uvoľnení. Zamyslite sa, či súčasné pocity úzkosti, napätia, podráždenosti stoja za to aby ste naopak ďalšie týždne a roky mohli prežívať ako niekto, kto okolo seba šíri pozitívnu energiu. 

Zaslúžite si žiť s pocitmi, že ste pre svoje okolie dôležití a vy budete tí ktorí budú prinášať pokoj a láskavú komunikáciu. Určite sa zamyslite nad tým či naše súčasné trápenia stoja za to, aby ste sa neskúsili posunúť niekde ďalej a prežívať život krajšie.